The Convoy Magazine

  Gadżety reklamowe z logo dla Twojej firmy

  By in Orange Print / / 0 comments

  Reklama Twojej firmy spędza Ci sen z powiek? Masz już dość tradycyjnych ulotek i gubiących się wizytówek? Poszukujesz sprawdzonego i efektywnego sposobu na rozreklamowanie działalności? Postaw na niesztampowe rozwiązanie, które przyciągnie rzesze klientów i nie pozwoli im o Tobie zapomnieć! Gadżety reklamowe z logo firmy to to czego potrzebujesz!

  Czytaj więcej

  Koszulki i bluzy z firmowym logo

  By in Odzież z nadrukiem / / 0 comments

  Koszulki i bluzy z logo firmy są nie tylko świetnym gadżetem reklamowym, ale mogą stać się również elementem pracowniczego uniformu. Wysokiej jakości przewiewna bluza lub koszulka będzie chronić pracownika, a dodatkowo podwyższy jego komfort termiczny. Szyte z bawełny produkty to rozwiązanie, które w szczególności polecane jest firmom, które pragną posiadać pełną i dopracowaną tzw. identyfikację wizualną firmy.

  Czytaj więcej

  Haft komputerowy na odzieży na zamówienie

  By in Orange Print / / 0 comments

  Haft komputerowy stanowi jedną z najstarszych metod automatycznego nanoszenia wzorów na różnego rodzaju tkaniny. Jest to metoda, która umożliwia przyśpieszenie procesu znakowania odzieży (jeszcze do niedawna hafty były wykonywane ręcznie!). Haft komputerowy pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu, a jednocześnie stworzyć o wiele więcej znakowań w porównaniu z metodą typu ręcznego.

  Czytaj więcej