Koszulki i bluzy z firmowym logo

Koszulki i bluzy z firmowym logo
6 kwietnia, 2020 Wysoki
In Odzież z nadrukiem

Koszulki i bluzy z firmowym logo

Koszulki i bluzy z logo firmy są nie tylko świetnym gadżetem reklamowym, ale mogą stać się również elementem pracowniczego uniformu. Wysokiej jakości przewiewna bluza lub koszulka będzie chronić pracownika, a dodatkowo podwyższy jego komfort termiczny. Szyte z bawełny produkty to rozwiązanie, które w szczególności polecane jest firmom, które pragną posiadać pełną i dopracowaną tzw. identyfikację wizualną firmy.

Koszulki i bluzy z logo firmy– wybierz je i Ty!

Bluzy i koszulki z firmowym logo to część pracowniczego umundurowania bardzo wielu branży. Spotkać możemy je zarówno w restauracjach typu fast food, jak i nowoczesnych barach, lodziarniach i innego typu punktach gastronomicznych. Firmowe koszulki oraz bluzy zauważalne są również w firmach ochroniarskich, korporacjach i branży spożywczej. Jednolity ubiór pracowników to nie tylko aspekt estetyczny, ale również wyróżniający przedsiębiorstwo pośród konkurencji.

Oferowane firmowe bluzy oraz koszulki to produkty przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Bogactwo wzorów, kolorów oraz fasonów sprawia, że możemy idealnie dobrać je do każdego pracownika. Koszulki z logo firmy mogą być również rozdawane jako tzw. gadżety reklamowe. Na pewno spotkają się one z uznaniem potencjalnych i stałych klientów przedsiębiorstwa.

Niebanalne koszulki i bluzy z firmowym logo

Wybierając firmowe koszulki oraz bluzy postawmy na wysokiej jakości, przewiewną bawełnę. Zastosowanie naturalnego pochodzenia materiału zapewni noszącym koszulkę komfort termiczny oraz zapobiegnie przykremu zapachowi szczególnie w okresie letnim. Wysoka jakość wykonania wpływa ponadto na długość użytkowania firmowych bluz i koszulek z logo. Ubrania takie są bardziej odporne na wielokrotne pranie oraz czyszczenie.

Koszulki i bluzy z logo firmy są także świetnym pomysłem na prezent z okazji firmowego jubileuszu. Oprócz logo firmy możemy wyposażyć je w ciekawy napis, cytat lub motto firmy. Takie rozwiązania na pewno docenią profesjonaliści, dla których ważne jest estetyczne wykonanie oraz długoletnie użytkowanie ubrań. Pracowniczy uniform możesz wprowadzić do przedsiębiorstwa bez względu na jego staż! Spełni on swoje zadanie zarówno na początku funkcjonowania zakładu, jak i po kilku latach od jego otwarcia. Koszulki z logo firmy sprawią, że nasi pracownicy będą przyciągać wzrok klientów oraz zapadną im w pamięci na bardzo długo. Koszulki i bluzy z logo firmy warto dopasować do głównych kolorów naszej firmy. Mogą one stać się ciekawym elementem identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa.